facebook

Běžecký pás s elektrickým zdvihem pásu Acra GB4400

Pohon běžeckého pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 2,5 HP.

Dostupnost
2-4 dny
Cena s DPH
16 858,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
05-GB4400
Výrobce:
Acra
Kategorie:

Běžecký pás s elektrickým zdvihem pásu Acra GB4400

Běžecký pás s elektrickým zvihem má motor o síle 2,5 - 4,5 HP, což je 1,9 - 3,4 kW (maximální průtok el. proudu je 7,5 A).
Rám pásu, běžecká plocha a motor jsou natolik kvalitní, že na ně poskytujeme prodlouženou záruku 5 let.
Fotka displeje je ilustrační.
Další parametry běžeckého pásu : rychlost je 1-20 km/hod, elektrický náklon 0-20 poloh (celkový max. náklon je 9 %), 150 kg nosnost.
GB4400 patří mezi kvalitní běžecké pásy pro domácí použití. Pohon běžeckého pásu je zajištěný elektromotorem o stálém výkonu 2,5 HP, maximálním výkonu 4,5 HP a nastavitelnou rychlostí v rozmezí 1-20 km/hod.
Rukojeti na ovládacím panelu jsou opatřeny snímačem tepové frekvence.
Běžecký pás je dále vybavený 48 různými přednastavenými programy s různou intenzitou běhu, 7" velký LCD display zobrazuje veškeré potřebné snímané údaje.
Běžecký pás je dále vybavený bezpečnostní rychlobrzdou - pomocí bezpečnostního klíče umožňující okamžité vypnutí v případě nutnosti.
Elektrické nastavování úhlu náklonu pásu v rozmezí 0 - 20 stupňů (cca 9 %) je umístěné na rukojeti pásu a spolu s tlačítky na rychlost je možné plynule měnit tyto hodnoty v průběhu běhání.
Výše uvedené parametry dělají z pásu velmi kvalitní výrobek srovnatelný s mnohem dražšími konkurenčními výrobky.
Kvalitní dvouvrstvý polyuretanový běžecký pás je odpružený na 10-ti místech, což umožňuje komfortní užívání pásu bez nadměrného zatěžování dolních končetin a páteře.
Navíc má pás ještě 4 velké speciální tlumící vložky z měkkého polyetylenu mezi běhací plochou a kovovým rámem pásu, která snižuje hluk při používání a tlumí i nárazy nohou na pás při běhu.
Pro uskladnění v omezeném prostoru se běhací část, dá zvednout mezi rukojeti, aby zabírala co nejméně prostoru. Rozměr výrobku se zdviženou běhací plochou mezi rukojeti pásu je 74 x 85 cm.
Tuto plochu je třeba vyčlenit pro skladování, pokud máte omezený prostor a pás nemůžete trvale ponechat v rozloženém stavu na běhání.
Protože pás má kolečka pro manipulaci, lze jej po použítí ve "skladovací poloze" celkem snadno přemisťovat.
Počítač měří čas, kalorie, rychlost, vzdálenost, tepovou frekvenci.
Běžecký pás má na panelu s displejem dvě odkládací kapsy na různé pomůcky a vstup na MP3 s dvěma reproduktory na připojení rádia nebo MP3 přehrávače.
Na panelu s displejem jsou dvě odkládací schránky na lahev s pitím, případně na odložení cenností apod.

Technický popis:
- hmotnost pásu: 78 kg
- rozměr kartonu: 177 x 87 x 36 cm
- rozměr výrobku: 175 x 85 x 133 cm
- nosnost: 150 kg
- rozměr běhací plochy: 130 x 46 cm
- výrobek má certifikaci CE/ROHR dle EN957 určenou pro fitness stroje a zařízení