facebook

Hokejové brusle CCM Super Tacks SR

Brusle jsou konstruovány na zcela novém kompozitovém skeletu Attackframe

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
20 557,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
33638
Výrobce:
CCM
Kategorie:

Hokejové brusle CCM Super Tacks SR

Nová TOP řada bruslí pro sezonu 2016/2017!!! Super Tacks od CCM nahrazuje dosud známou řadu Tacks. CCM Super Tacks brusle jsou konstruovány na zcela novém kompozitovém skeletu Attackframe. Attackframe je plně tvarovatelná skořepina, která dokonale padne kolem nohy. Výsledkem je maximální komfort a rychlost hráče.
Jádro CCM UltraTacks bruslí obsahuje tepelně tvarovatelný T-Form. Tato vylepšená technologie umožňuje vlastní přizpůsobitelnost s podporou tepelného tvarování. Uvnitř boty je TOTALDRI podšívka s DURAZONE proti oděru. Je lehká a rychle odvádí vlhkost, pomáhá tak udržet nohy v suchu. Durazone abrasion zvýšuje pohodlí a hlavně zvýšuje odolnost proti oděru.
Na nových bruslích UltraTacks je také nový jazyk. CCM je nazývá TRITECH PRO, který je tvořen vícevrstvou 7mm s HDPE pěnou pro lepší ochranu při utáhnutí tkaniček a dalšího pohodlí. Na návrhu tohoto jazyku se podíleli profesionálové z NHL. Podrážka brusle je vyrobena z lehké kompozitní mezipodeševe a stejně tak ultralehké karbonové podešve. Podešev obsahuje systém odvětrávání, zlepšuje tak větrání bruslí a také pomáhala s odvodem vlhkosti, aby nohy zůstaly suché.
CCM SUPER TACKS jsou osazeny plastem SB4.0 a noži SpeedBlade Black. Nože jsou ošetřeny za účelem zajištění delší životnosti hran, stejně jako odolnost proti korozi. Navíc vypadá nenápadně a úžasně. Takové jsou nové hokejové brusle CCM SUPER TACKS!!!

Soubory ke stažení:
Tabulka velikostí hokejových bruslí Senior CCM a RBK