facebook

Dámské termolegíny Spokey Allure Lady

Extrémní podmínky a požadavky na pohodlí uživatelů bylo pro nás výzvou.

Dostupnost
2-4 dny
Cena s DPH
519,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
ALLURELADYl
Výrobce:
Spokey
Kategorie:

Dámské termolegíny Spokey Allure Lady

Extrémní podmínky a požadavky na pohodlí uživatelů bylo pro nás výzvou. Výsledkem je termální oblečení z využitím nejmodernějších technologií.
Tyto parametry byly dosažené díky použití materiálu DRYMOOV - nejvyšší kvality polyamidová příze obsahující multifilní vlákno( elastické, velmi odolné, zajistí odpovídající ventilaci, chrání tělo před chladem a nepříznivými podmínkami). Výborně odvádí vlhkost a zanechává pocit tepla.
Oděv je vyrobený technologii seamless ( bezešvá), na základě tepelného mapování těla v místech nadměrného pocení: materiál má omezenou strukturu, což umožňuje lepší odvod vlhkosti, místa náchylné na prochladnutí mají vyšší gramáž.

Kolekce byla vytvořena pro aktivní ženy a muže, kteří jsou vystavení nepřízní počasí (teplo, vítr, vlhkost). Jejím hlavním úkolem je, aby byl účinně podpořen přirozený biologický proces termoregulace těla, který je zodpovědný za zachování pohodlí při aktivním způsobu života.
Kolekce EXTREME vytvořena do náročných klimatických podmínek (teplota, vítr, vlhkost). Jeho hlavním úkolem je efektivně podporovat přirozený, biologický proces termoregulace těla, která zodpovídá za tepelné pohodlí našeho těla.

Materiál: speciální materiál DRYMOOV - nejkvalitnější nylon
Složení: 56% polymaid (nylon), 34% polyester, 13% elasten

Doporučeno pro chladné zimy.

Soubory ke stažení:
Tabulka velikosti Spokey