facebook

Hokejová helma Bauer Re-Akt 100 SR

Nová helma RE-AKT 100 je nejlepší helma, která byla kdy vyrobena pro hráče hokeje.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
5 798,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
60752
Výrobce:
Bauer
Kategorie:

Hokejová helma Bauer Re-Akt 100 SR

Helma BAUER Re-Akt 100 je určena pro vrcholový hokej, pro profesionální hráče. K pohodlí přispívají i ergonomické průhledné kryty uší, jejichž konstrukce eliminuje tlak v oblasti uší. Helma umožňuje snadné přichycení mřížky nebo plexi.
Nová helma RE-AKT 100 je nejlepší helma, která byla kdy vyrobena pro hráče hokeje. Dvoudílná skořepina, nabízí možnost nastavení velikosti helmy pro každý typ hlavy. Ventilační otvory Strategické umístění pro lepší průtok vzduchu, který chladí hlavu a odvádí vlhkost. Jednoduché a rychlé nastavení helmy pomocí jediného zámku, který je chráněn proti nežádoucímu otevření.
Zvýšený komfort díky odvodu potu, tak aby nestékal do očí.
Speciálně tvarované "uši" Speciální tvar zajistí, že řemínek bude vždy na svém místě, tak jak má být.
Suspend Tech 2 výstelka Flexorb technologie společně s Poron XRD tvarovatelnou pěnou ve speciálním 4cestném strečovém materiálu zajistí, dokonalou absorpci nárazu. Díky více bodovému připevnění výstelky je umožněna dostatečná časová prodleva hlavě, aby se "srovnala" s nárazem, čímž se redukuje možnost otřesu mozku.
VTX Technologie se SEVEN+ VTX technologie s vestavěným systémem Seven+ zajistí dokonalou ochranu před všemi tipy nárazů zepředu a ze zadu, kterým je vystavena vaše hlava během hry.