facebook

Hokejová helma Bauer Prodigy Combo YTH

Komplet helmy s mřížkou pro ty úplně nejmenší děti.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
1 898,- Kč

Zboží stihneme doručit do Vánoc 2018 !!
Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
626
Výrobce:
Bauer
Kategorie:

Hokejová helma Bauer Prodigy Combo YTH

Nový model hokejové helmy Bauer se skvělým designem, jednodušším způsobem nastavení velikosti bez použití šroubováku a vylepšenou výstelkou.
Zjednodušený je i systém zapínání přezky na pásku od mřížky, stejně tak je nový systém nastavení výšky mřížky a její vzdálenosti od obličeje.
Combo Bauer PRODIGY tak nabízí za skvělou cenu úžasný komfort pro samotného hráče, samozřejmě s perfektní úrovní ochrany.

Klasická dvoudílná konstrukce, díky níž helma výborně sedí i při změnách velikosti, a díky níž je nastavení velikosti velmi snadné a jednoduché.
Jednoduché a rychlé nastavení velikosti bez použití nářadí - stačí uvolnit (odklopit) spony po obou stranách helmy, nastavit potřebnou velikost a spony opět zaklapnout.
Jednodušší zapínání mřížky k helmě.
Kvalitní polstrování vnitřku helmy pěnovou vložkou je velmi pohodlné a příjemné, díky zdvojené hustotě použitého materiálu je zaručena zvýšená úroveň ochrany i pohodlí.
Nová konstrukce hokejové helmy s větším počtem ventilačních otvorů v přední části helmy zajišťuje lepší proudění vzduchu a omezuje tak pocení.
Mřížka Bauer Prodigy s vysokou variabilitou nastavení.
Integrované celistvé kryty uší v barvě helmy.