facebook

Hokejové brusle CCM JetSpeed FT1 SR

Nová brusle JetSpeed FT1 jsou vůbec první brusle s jednodílným skeletem boty řady JetSpeed.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
20 557,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
34003
Výrobce:
CCM
Kategorie:

Hokejové brusle CCM JetSpeed FT1 SR

TOP řada bruslí pro sezonu 2017/2018. Nová hokejová brusle JetSpeed FT1 jsou vůbec první brusle s jednodílným skeletem boty řady JetSpeed. Brusle se především vyznačují novou technologií L1TEFRAME 360 a velice propracovaným designem. Nové konstrukční inovace pomohou hráči na ledě dosáhnout maximální rychlosti. Díky ultralehké konstrukci jsou jednoznačně nejlehčím modelem řady JetSpeed profesionálního úrovně. Skořepinová konstrukce nabízí hráčům dvě naprosto zásadní výhody - bota dokonale kopíruje tvar nohy vespod i po celém obvodu v rozsahu 360 stupňů pro přesné obepnutí a zároveň zajišťuje plynulý přímý přenos energie pro větší zrychlení při každém záběru brusle.

KOMPOZIT ROCKETFRAME S TECHNOLOGIÍ L1TEFRAME 360 - jednodílný skelet boty zajišťuje anatomické obepnutí nohy v rozsahu 360 stupňů ve spojení s bezprecedentním přímým přenosem energie.
ZÚŽENÝ TVAR - umožňuje těsné a postupně se zužující obepnutí po celém obvodu chodidla i vespod v rozsahu 360 stupňů.
JÁDRO SPEEDCORE 3 - super odlehčené, tepelně tvarovatelné a přitom pevné jádro pro maximální výkon.
VNITŘNÍ MATERIÁL TOTALDRI PRO S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE - vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu a zároveň odlehčuje brusli.
KOMFORTNÍ VÝSTELKA - měkká výstelka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku výjimečný komfort.
VYCPÁVKY KOTNÍKU PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU - asymetrické pěnové polštářování se přizpůsobí anatomickému tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí.
TVAROVANÝ JAZYK TRITECH S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ - jazyk tvarovaný podle hráčovy nohy a horní části kotníku se zesílenou ochranou proti zařezávání tkaniček.
ODLEHČENÁ KOMPOZITNÍ MEZIPODEŠEV - platforma pro vylepšený přenos energie a kontakt mezi botou a nožem.
PŘIZPŮSOBENÁ VLOŽKA CCM (POWERED BY CURREXSOLE) - flexibilní opora klenby poskytuje větší kontaktní plochu mezi chodidlem a bruslí pro maximalizovaný výkon.
SPEEDBLADE 4.0 - prokazatelně odolnější s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při zatáčení.
SPEEDBLADE HYPERGLIDE - vysoce výkonný nůž z leštěné oceli pro efektivnější skluz a delší životnost ostří.

Tabulka velikostí hokejových bruslí Senior CCM a RBK