facebook

Hokejové brusle CCM Ribcor 68K JR

Nová technologie a provedení brusle nabízí mnohem větší komfort.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
7 973,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
34272
Výrobce:
CCM
Kategorie:

Hokejové brusle CCM Ribcor 68K JR

Druhá nejvyšší řada bruslí pro sezonu 2017/2018. Nová technologie a provedení brusle nabízí mnohem větší komfort. Brusle určené pro poloprofesionální hokej. Konstrukce hokejové brusle umožňuje rychlejší a agresivnější bruslení.

KONSTRUKCE SKELETU KOMPOZITOVÝ SKELET – jedná se o skelet z 3D lasted kompozitu s vynikajícím ohybem směrem dopředu a stranovou stabilitou pro maximalizaci každého záběru.
JÁDRO TECHNOLOGIE FLEXFRAME - ohebné zóny v oblasti oček v kombinaci se strategickým vyztužením jádra zaručují biomechanicky správný záběr.
VNITŘNÍ MATERIÁL TOTALDRI S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE - vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu, čímž odlehčuje brusli.
KOMFORTNÍ VÝSTELKA PROFI JEMNÉ KONTURY - měkká výstelka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku výjimečný komfort.
VYCPÁVKY KOTNÍKU PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU - symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí, eliminují vzniku otlaku.
FILCOVÝ JAZYK S LISOVANOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ – materiál plsť o tloušťce 7 mm se zpevňujícími vrstvami pro vylepšené pohodlí a ochranu.
PODEŠEV VYZTUŽENÝ KOMPOZIT - tuhý profil pro účinnější přenos energie.
STÉLKA ANATOMICKY TVAROVATELNÁ - poskytuje skvělou oporu a pohodlí.
PLAST SPEEDBLADE 4.0 – jednoznačně odolnější s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při změně směru.
NEREZOVÝ NŮŽ SPEEDBLADE - zajišťuje trvanlivost ostří pro dlouhodobou výkonnost.

Tabulka velikostí hokejových bruslí Junior CCM a RBK