facebook

Hokejové brusle CCM Ribcor 70K JR

Nová brusle Ribcor 70K představuje zbrusu nové provedení

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
11 966,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
34304
Výrobce:
CCM
Kategorie:

Hokejové brusle CCM Ribcor 70K JR

TOP řada bruslí pro sezonu 2017/2018. Nová brusle Ribcor 70K představuje zbrusu nové provedení. Zásadní a radikální proměna je založená na nejnovějších poznatcích biomechanického výzkumu a hlavně na zpětné vazbě od předních hráčů NHL hrajících v tomto TOP modelu bruslí. Pokud chceš vítězit, tak jedině na bruslích Ribcor 70K. Nová generace bruslí Ribcor 70K se především vyznačuje inovativní technologií FlexFrame, která nabízí vynikající ohyb směrem dopředu spojenou s nejlepší stranovou stabilitou, aby nejlepším světovým hráčům, umožnila optimální záběr.

KONSTRUKCE SKELETU - skelet z 3D lasted kompozitu s vynikajícím ohybem směrem dopředu a stranovou stabilitou pro maximalizaci každého záběru.
FLEXIBILNÍ TVAR - profilovaný tvar dokonale padne 95% hráčů.
JÁDRO TECHNOLOGIE FLEXFRAME - ohebné zóny v oblasti oček v kombinaci se strategickým vyztužením jádra zaručují biomechanicky správný záběr.
VNITŘNÍ MATERIÁL TOTALDRI S ODĚRUVZDORNÝM VYZTUŽENÍM DURAZONE - vysoce funkční materiál odvádějící vlhkost udržuje nohu v suchu, čímž odlehčuje brusli. KOMFORTNÍ VÝSTELKA - měkká výstelka kolem límce boty poskytuje chodidlu i kotníku výjimečný komfort.
VYCPÁVKY KOTNÍKU PAMĚŤOVÁ PĚNA S RŮZNOU HUSTOTOU - symetrické pěnové polštářování se přizpůsobí anatomickému tvaru hráčovy nohy pro pohodlné a přesné obepnutí, eliminuje tvorbu otoku.
TVAROVANÝ JAZYK TRITECH PRO S PĚNOVOU OCHRANOU PROTI ZAŘEZÁVÁNÍ –materiál třívrstvá plsť o tloušťce 7 mm s pěnou HDPE a vstřikovanou zónou proti zařezávání pro větší pohodlí a ochranu. ODLEHČENÁ
KOMPOZITNÍ MEZIPODEŠEV - platforma pro maximální přenos energie a kontakt mezi botou a nožem.
EXTRA PEVNÁ PODRÁŽKA Z UHLÍKOVÉHO KOMPOZITU SE SYSTÉMEM ODVĚTRÁVÁNÍ - nabízí potřebnou torzní tuhost pro maximalizaci přenosu energie.
STÉLKA GRIPTONITE - nohu hráče uzamkne v brusli a zároveň jí poskytne vynikající oporu a pohodlí.
PLAST SPEEDBLADE 4.0 - prokazatelně odolnější s větším úhlem náklonu, který umožňuje větší záběr i stabilitu při změně pohybu.
NŮŽ SPEEDBLADE BLACK - prémiový nůž se speciální oxidovou úpravou, která prodlužuje životnost ostří, noži dodává pevnost a vynikající odolnost vůči korozi.

Tabulka velikostí hokejových bruslí Junior CCM a RBK