facebook

Hokejové chrániče loktů Winnwell AMP500 JR

Lokty Winnwell AMP500 jsou určeny pro všechny hokejové nadšence z řad amatérských hráčů.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
548,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
2745
Výrobce:
Winnwell
Kategorie:

Hokejové chrániče loktů Winnwell AMP500 JR

Levné, ale zároveň velmi kvalitní hráčské lokty značky Winnwell.
Chrániče loktů nikterak nebrání pohybu hráče.
Lokty Winnwell AMP500 jsou určeny pro všechny hokejové nadšence z řad amatérských hráčů nebo například hráčů neregistrovancýh soutěží.
Samozřejmě ideální chránič pro začínající hokejisty. Technologie Cleansport NXT Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell.
Co umí technologie Cleansport NXT?
Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě chrániče loktů) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.
Jak pracuje Cleansport NXT Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregncí na povrchu při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy.
Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin.
Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých.
Je–li materiál plně stráven: zůstane pouze voda a oxid uhličitý Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.