facebook

Hokejové chrániče loktů Winnwell AMP500 YTH (HARD)

Lokty Winnwell AMP500 jsou určeny pro všechny hokejové nadšence z řad amatérských hráčů.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
458,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
2751
Výrobce:
Winnwell
Kategorie:

Hokejové chrániče loktů Winnwell AMP500 YTH (HARD)

Levné, ale zároveň velmi kvalitní hráčské lokty značky Winnwell.
Chrániče loktů nikterak nebrání pohybu hráče.
Lokty Winnwell AMP500 jsou určeny pro všechny hokejové nadšence z řad amatérských hráčů nebo například hráčů neregistrovancýh soutěží.
Samozřejmě ideální chránič pro začínající hokejisty. Technologie Cleansport NXT Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell.
Co umí technologie Cleansport NXT?
Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě chrániče loktů) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.
Jak pracuje Cleansport NXT Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregncí na povrchu při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy.
Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin.
Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých.
Je–li materiál plně stráven: zůstane pouze voda a oxid uhličitý Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí Rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.