facebook

Hokejové chrániče ramen Winnwell Classic SR

Velmi lehké a pohodlné chrániče ramen pro nenáročné amatérské hráče.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
1 048,- Kč

Zboží stihneme doručit do Vánoc 2018 !!
Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
3121
Výrobce:
Winnwell
Kategorie:

Hokejové chrániče ramen Winnwell Classic SR

Tradiční seniorské chrániče ramen Winnwell Classic SR.
Velmi lehké a pohodlné chrániče ramen pro nenáročné amatérské hráče.
Lehká hráčská vesta základní výkonnostní třídy.
Chrániče ramen, které poskytují hráči maximální pohyblivost. Dobře zpracovaný je tvarovaný chránič bicepsu se širokým suchým zipem pro jisté upnutí, to je hráčská vesta Winnwell Classic s NXT materiálem.
Technologie Cleansport NXT Patentovaná technologie. Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell.
Nyní již také u řady Winnwell GX4.
Co umí technologie Cleansport NXT?
Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě chrániče ramen) bez nežádoucích bakterií a zápachu.
Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.
Jak pracuje Cleansport NXT Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregncí na povrchu při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy.
Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin.
Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých Je–li materiál plně stráven: zůstane pouze voda a oxid uhličitý Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí, rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.