facebook

Hokejové rukavice WinnWell AMP500 JR

Kvalitní juniorské rukavice kanadské značky Winnwell. Pohodlné hokejové rukavice s velmi dobrou ochranou ruky.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
1 048,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
3229
Výrobce:
Winnwell
Kategorie:

Hokejové rukavice WinnWell AMP500 JR

Kvalitní juniorské rukavice kanadské značky Winnwell. Pohodlné hokejové rukavice s velmi dobrou ochranou ruky. Nové hokejové rukavice Winnwell AMP 500 jsou nástupcem oblíbeného modelu Winnwell GX 4.
Řada AMP 500 je určena všem začátečníkům, hráčům mládežnických kategorií a především hobíkům, kteří potřebují levné, ale zároveň kvalitní rukavice.
Tyto potřeby rukavice Winnwell AMP 500 plně poskytují.
Lehká rukavice v povedeném střihu, která poskytuje maximální ochranu a zároveň umožňuje výbornou pohyblivost.
Jedná se o základní řadu rukavic Winnwell, která je však opatřena vnitřním NXT materiálem.
Technologie Cleansport NXT Patentovaná technologie Cleansport NXT byla v minulých letech použita pouze u dražších modelů hokejové výstroje Winnwell.
V letošním roce je materiál s technologií NXT také u rukavic AMP 500.
Co umí technologie Cleansport NXT?
Technologie pomáhá udržet Vaši výstroj (v tomto případě hokejové rukavice) bez nežádoucích bakterií a zápachu. Cleansport NXT dokáže bezpečně a hlavně zdravotně odstranit veškeré bakterie, čímž odstraní nežádoucí zápach z hokejové výstroje.
Jak pracuje Cleansport NXT Skrytá “spící“ vrstva přátelských mikrobů NXT nanesených impregncí na povrchu Při kontaktu s organickými materiály se tyto mikroby “probudí“ a začnou produkovat enzymy. Práce enzymů je zničit organické látky dříve než-li škodlivé bakterie NXT mikroby jsou do materiálu začleněny ze stejného důvodu jako u potravin.
Práce přátelských mikrobů NXT je rychlejší než-li práce těch škodlivých.
Je–li materiál plně stráven: zůstane pouze voda a oxid uhličitý Enzymy nejsou biologicky rozložitelné a zmizí, rodičovské mikroby zůstanou vázané na naneseném povrchu.