facebook

Hokejový chránič očí Hejduk MH500 vypouklé

Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Dostupnost
4 dny
Cena s DPH
649,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
5401
Výrobce:
Ostatní
Kategorie:

Hokejový chránič očí Hejduk MH500 vypouklé

Vypouklé plexi Hejduksport s výbornými optickými vlastnostmi, které není narozdíl od řady PROLINE vybavené folií proti mlžení a poškrábání.
Plexi je vhodné pro rekreační hráče.

Rovnoměrně vypouklé hokejové plexi Hejduksport.
Tato řada vypouklých plexi není narozdíl od řady PROLINE vybavena folií proti mlžení a poškrábání.
Součástí balení je montážní sada včetně silikonových podložek.
Rozměry modelu MH 500: na středu: 8,8 cm v nejširším místě: 8,3 cm Naše společnost se zabývá výrobou a distribucí hokejových plexi a košů od roku 2001.
Od této doby dochází každý rok ke kvalitativním i designovým inovacím výrobků.
Navyšuje se kapacita výroby a každým rokem jsme pravidelně nuceni investovat nemalé finanční prostředky do certifikací, které splňují nejvyšší evropská a světová kritéria o ochraně obličeje.
I přes tyto náklady se snažíme udržet velmi atraktivní cenu našich výrobků NE na úkor kvality, díky čemuž jsme jedni z největších světových distributorů plexi a košů na světě.
Své distributory, kteří mají ve svých zemí exklusivitu na prodej naší značky, máme vedle evropských zemí také v Severní Americe, Japonsku a na Novém Zélandě.
Plexi se těší velké oblibě jak u profesionálních hráčů v nejvyšších soutěžích, tak u rekreačních hokejistů ve všech těchto zemích.
Každý rok jsou vidět naše plexi na mistrovství světa v hokeji a dalších velkých hokejových akcích, za což patří dík i našim distributorům.
V domácí Extralize jsou plexi k vidění u hráčů ve všech klubech.