facebook

Karimatka Yate EVA Compact 190x50x1,7cm

Nová karimatka byla vyvinuta s cílem co nejvíce usnadnit její používání, zajistit maximální pohodlí a izolaci.

Dostupnost
4-5 dní
Cena s DPH
1 390,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
SC00145
Výrobce:
Yate
Kategorie:

Karimatka Yate EVA Compact 190x50x1,7cm

Nová karimatka EVA COMPACT MAT byla vyvinuta s cílem co nejvíce usnadnit její používání, zajistit maximální pohodlí a izolaci a minimalizovat riziko poškození. Materiál EVA (etylenvinylacetát) je vysoce odolný proti poškození, nesaje vodu a výborně izoluje. Vlnková struktura řezu zvyšuje pohodlí, snižuje hmotnost a usnadňuje balení. Integrovaný přepravní obal chrání karimatku před vlhkem, sněhem a špínou a lze z něj vytvořit pohodlný polštář (třeba vložením péřové bundy). S novou karimatkou EVA COMPACT se můžete vydat kamkoli s jistotou, že se na ní dobře vyspíte.  

Technický popis:
- materiál: EVA (etylenvinylacetát)
- barva: černá
- hmotnost: 350 g
- rozměr: 190 x 50 x 1,7 cm
- rozměr po sbalení: 50 x 19 cm
- tepelný odpor: 2,5

Návod k výrobku:
Karimatka je vyrobena z materiálu EVA, který nesaje vodu a je téměř nezničitelný (i když ho náhodou roztrhnete, rozříznete nebo jinak poškodíte, je karimatka stále 100% funkční)
Tloušťka je 17 mm, což tvoří skvělý komfort pro ležení a dostačující izolaci i ve velkých mrazech.
Trojúhelníkový profil  – karimatka se dá sbalit do malé role, je odlehčená a profil se pod váhou člověka trochu poddá, takže je karimatka pohodlnější. Prostor mezi výstupky vyplní spací pytel a tím pádem je izolační vrstva po celé délce stejná.
Multifunkční obal je pevně spojen s karimatkou, aby se nemohl ztratit (např., ve větru, za tmy atd.). Obal zároveň slouží jako polštář (vložením např. péřové bundy a upevněním pásky vznikne pohodlný polštář, který navíc neklouže).
Jednoduché balení. Karimatku smotáte přímo do obalu, který pak už jen zajistíte řemínky. Řemínky navíc můžete použít pro připevnění karimatky k batohu.
Po sbalení je karimatka velmi dobře chráněna proti dešti, sněhu, špíně a poškození.

Materiál: karimatka: 100% polyetylén EVA, obal: 100% polyester.
Ošetřování: neperte, čistěte pouze vlhkým hadrem.
Upozornění: Nevystavujte teplotám nad 70°C. Vytlačení popruhů do materiálu nemění užitné vlastnosti výrobku. 
Video: