facebook

Kostka Rebelie Neocube 5 mm Exclusive - černý

Je to fascinující hračka a zábava pro celou rodinu.

Dostupnost
3-5 dní
Cena s DPH
599,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
6158-396
Výrobce:
Reactor
Kategorie:

Kostka Rebelie Neocube 5 mm Exclusive - černý

Neocube je kostka složena z 216 velmi silných neodymových magnetů ve tvaru kuliček o průměru 5 mm. Je to fascinující hračka a zábava pro celou rodinu. Rozvíjí fantazii, prostorovou představivost a jemnou motoriku rukou. Krásné dárkové balení v kovové plechovce s českým potiskem. Fantastický dárek pro vaše příbuzné, kamarády, známé.

Technické parametry:
- rozměry kostky: 30 x 30 x 30 (mm)
- průměr kuličky: 5 mm

Neodymové magnety jsou tvořeny směsí neodymia, železa a boru.
Neodymiové magnety jsou natolik silné, že jsou schopny unést tisícinásobek vlastní hmotnosti.

Neocube se vyrábí ve třech velikostech (5 mm, 6 mm a 7 mm) a devíti povrchových úpravách (Nikl. Black, Silver, Gold, Green, Red, Blue, Pink, White).

Nejoblíbenější a zároveň nejprodávanější jsou magnetické kuličky Neocube o průměru 5 mm. Z vlastní zkušenosti však víme, že pro stavění modelů jsou nejideálnější kuličky o průměru 6 mm, protože mají silnější magnetickou přitažlivost a zároveň se s nimi lépe manipuluje. Kuličky o průměru 7 mm jsou určeny spíše pro muže se silnými prsty, ostatním bude manipulace s těmito kuličkami činit problémy.

Standardní a zároveň nejoblíbenější povrchová úprava Neocube je nikl - zejména pro nižší cenu.
Ostatní úpravy jsou určeny pro zákazníky, kteří si rádi připlatí za výjimečný vzhled, popřípadě pro zákazníky, kteří již vlastní standardní barvu Neocube a chtějí stavět větší modely obohacené navíc o prolínání barev.

- věk: od 9 let