facebook

Freestyle lyžařská helma Giro Chapter matte white towers

Přilba, která kraluje back country a all mountain ježdění. Skvěle odvětraná díky systému Intake Port™.

Dostupnost
Skladem 1 Ks (více info)
Cena s DPH
1 090,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
2026459
Výrobce:
Giro
Kategorie:

Freestyle lyžařská helma Giro Chapter matte white towers

Přilba, která kraluje back country a all mountain ježdění. Skvěle odvětraná díky systému Intake Port™.
Největší ventilační kanál, jaký jsme kdy umístili do přilby, pumpuje čerstvý vzduch kolem vaší hlavy a udržuje vás v pohodlí.

Technický popis:
Konstrukce: In mold, Interior Subliner™, In Form™ Odvětrání: 8 Super Cool™ otvorů, Stack Vent™, Thermostat™, Intake Port™
Normy: ASTM F2040 lomeno CE EN107
In-Mold:
Konstrukce in-mold spojuje vnější skořepinu z tvrzeného polykarbonátu s vnitřní pěnovou výplní určenou k absorbci nárazů.
Toto spojení přímým vstřikováním pěny do skořepiny nabízí bezkonkurenční poměr váhy a pevnosti. Umožňuje také lepší varianty odvětrání přileb. Super FIt Každá nová přilba je tvarováná na základě naší databáze anatomických měření, a poté je doladěna ve spolupráci s našimi týmovými jezdci. následuje rozsáhlé testování v laboratoři i na sněhu, při kterém dochází k finálním úpravám, abyste dostali produkt, který Vám prefektně splzne s Vaším tělem.
Interior Subliner:
Sada výstelek, které můžete upravit nebo úplně odstranit a doladit tak vnitřek přilby. Nebudete mít problém vozit pod přilbou čepici nebo brýle.
In Form™ Fit System:
Systém In Form umožňuje jemně doladit velikost přilby během vteřiny bez nutnosti sundat rukavice.
Ergonomické kolečko na spodu přilby nabízí úpravu velikosti v rozsahu až 6 cm.Nastavení ve vertikálním směru zajišťuje posuvný mechanismus. Přilbu je tedy možné přizpůsobit konkrétnímu tvaru hlavy a také doladis souhru přilby s brýlemi.
Super Cool™:
Ventilační otvory Super Cool vtahují čerstvý vzduch do přilby a vytlačují teplý vlhký vzduch směrem ven. Díky důkladnému tvarování otvorů nebudete mít s přehřáním hlavy během horkých slunečných dnů. Keep it cool!
Stack Vent™:
Větrací otvor, který odvádí teplý vzduch z brýlí a zamezuje tak jejich pocení.