facebook

Maxi Micro Deluxe Blue

Maxi Micro Deluxe je bezpečná, stabilní a velice zábavná koloběžka pro starší děti, juniory a teenagery.

Dostupnost
Skladem > 15 Ks
Cena s DPH
3 590,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
MMD023
Výrobce:
Micro
Kategorie:

Maxi Micro Deluxe Blue

Maxi Micro Deluxe je bezpečná, stabilní a velice zábavná koloběžka pro starší děti, juniory a teenagery s nosností až 70 kg.
Maxi Micro bylo původně určeno jako následný produkt pro děti, které vyrostly z Mini Micro. Tento kickboard se postupem času stal trendovým produktem pro juniory a teenagery.
Řada Maxi Deluxe má nově přepracovanou nášlapnou desku, čímž se zvýšila nosnost celé koloběžky na 70 kg a díky zvýšenému silikonovému nápisu neklouže noha na nášlapné desce. Vylepšený byl také design a to díky eloxované řídící tyči v barvě koloběžky. Přibyly také reflexní prvky.

Úžasný zážitek z jízdy a perfektní jízdní vlastnosti řady Maxi zůstaly zachovány. O zatáčení se stará jedinečný mechanismus, který zatáčí nakloněním řídící tyče a přenesením váhy. Jezdec má při jízdě na asfaltu podobné pocity jako při surfování či jízdě na snowboardu.
Stabilitu a zvýšenou bezpečnost zajišťuje teleskopická řídící tyč, které se jezdec drží a také dvě přední a jedno zadní dvojité kolečko.

Maxi Micro Deluxe je velice zábavná koloběžka s výrazným zážitkem při jízdě na kratší vzdálenosti. Pokud potřebujete překonávat delší vzdálenosti, doporučujeme pro starší děti koloběžky typu Speed+ nebo Flex a pro mladší děti základní řadu Sprite.

Parametry:
Určeno pro: Zábavu a mobilitu
Věk: 5-12 let
Nosnost: 70 kg
Barva: modrá
Hmotnost: 2,7 kg
Výška řídítek: 680-920 mm (od země)
Šířka řídítek: 260 mm
Přední kolečka: 2x 120 mm (AC5006B)
Zadní kolečka: 2x 80 mm (AC5002B)
Kolečka: PU, 78° Shore A
Šířka koleček: 24 mm
Ložiska: ABEC 5
Délka nášlapu: 330 mm
Šířka nášlapu: 100 - 142 mm
Výška nášlapu: 60 mm (od země)
Materiály: GFK, PU, ALU
Brzda: ano, zadní blatník (AC7002B)
Rozměr celkem: 560 mm x 240 mm x 920 mm (d x š x v)