facebook

Společenská hra Albi Moštárna

Moštárna je rodinná společenská hra, která je velmi variabilní

Dostupnost
3-5 dní
Cena s DPH
645,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
73008
Výrobce:
Albi
Kategorie:

Společenská hra Albi Moštárna

Moštárna je rodinná stolní hra, která je velmi variabilní. Zahrajete si ji až v 5 hráčích a to od 8 let. Každá partie hry Moštárna je jiná. Vaším úkolem je výroba tzv. Supermoštu. Pro jeho výrobu využíváte různá místa ve hře, abyste tam provedli speciální akci. Tato místa se v průběhu hry vyčerpávají a nahrazují místy novými. Díky tomu má Moštárna šťávu i po spoustě partiích.

Každá partie hry Moštárna je jiná. Využíváte různá místa ve hře, abyste tam provedli speciální akci. Tato místa se v průběhu hry vyčerpávají a nahrazují místy novými. Díky tomu má Moštárna šťávu i po spoustě partiích. Vaším úkolem bude výroba tzv. Supermoštu. Supermošt je ten nejoblíbenější nápoj mezi zvířátky z moštárny. Jeho příprava ale není vůbec jednoduchá věc. Musíte se vydat za svými zvířecími kamarády a sehnat potřebné ingredience. Slon má rád ananas, ale je za něj ochoten zaplatit. U jiného kamaráda zase seženete další ovoce. Vydejte se za nimi a vyrobte co nejvíce Supermoštu!

Hra Moštárna obsahuje: 240 karet setkání, 60 karet ovoce, 10 karet mixu, 6 figurek zvířat a 6 odpovídajících žetonů, 5 žetonů ovoce, 3 žetony koktejlu, 3 žetony dvojtahu, 1 figurku zloděje a pravidla

Hra je určena pro 2 - 5 hráčů od 8 let.