facebook

Nesmeky Snowline PRO Spikes

Usnadní chůzi i běh v namrzlém terénu, na ledu, zasněžené cestě, náročném terénu s rizikem uklouznutí.

Dostupnost
4-5 dní
Cena s DPH
1 120,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
SZ00038_
Výrobce:
Yate
Kategorie:

Nesmeky Snowline PRO Spikes

Ocelové hroty na řetízcích na podrážkách Vašich bot. Usnadní chůzi i běh v namrzlém terénu, na ledu, zasněžené cestě, náročném terénu s rizikem uklouznutí. Nejsou to mačky, ale plní podobnou úlohu - dodávají stabilitu a jistotu v terénu, kde hrozí podklouznutí bez ohledu na vzorek a materiál podrážky.

Nesmeky jsou velmi oblíbenou outdoorovou pomůckou pro všechny, kdo se vydávají na tůru v jarním nebo podzimním počasí, kdy noční mrazíky dělají z cest nebezpečnou klouzačku a kdy se zbytky sněhové pokrývky nebo náledí střídají se solidní cestou. Perfektní pomůckou jsou tudíž i pro myslivce, dřevorubce a všechny lidi, které práce žene do přírody v téměř jakémkoliv počasí.Velmi oblíbené jsou nesmeky u běžců a sportovců, kteří běhají přes zimu v přírodě v rámci fyzické přípravy. Na rozdíl od jiných pomůcek nesmeky umožňují bezpečný běh téměř na všech typech terénu, na které narazíte v příměstských podmínkách v lese nebo na poli. Nesmeky lze nasadit velice rychle a díky perfektnímu elastomerovému svršku dokonale sedí na maratonkách, lehké turistické obuvi, pohorkách i zimních botách.

Technický popis:
- 10 mm dlouhé kvalitní ocelové hroty
- elastomerový popruh zůstává pružný i v mrazu, testováno při - 60°C
- nasazení bot za několik vteřin
- na všechny myslitelné typy bot použitelné v zimě ke sportu, turistice nebo práci - hmotnost 400 gramů, sbalené dáte do kapsy nebo do batohu 

Velikosti:
S - velikost bot do 35
M - velikost bot od 36 do 39
L - velikost bot od 39 do 44
XL - velikost bot od 44