facebook

Pánské kolečkové brusle Powerslide Playlife Rio Men

Kvalitní kolečkové brusle Playlife Rio Men jsou pánské fitness brusle pro rekreační jízdu.

Dostupnost
Skladem 1 Ks (více info)
Cena s DPH
1 932,- Kč

Varianta:
Počet kusů:
Kód zboží:
880092_x
Výrobce:
Powerslide
Kategorie:

Pánské kolečkové brusle Powerslide Playlife Rio Men

Kvalitní kolečkové brusle Playlife Rio Men jsou pánské fitness brusle pro rekreační jízdu a vhodné zejména pro zkušené rekreační a fitness bruslaře.
Pánské fitness brusle klasické konstrukce, vhodné na celou škálu povrchů, s kvalitním zpracováním od renomovaného výrobce.

Kolečka
Brusle Rio jsou osazeny kolečky o průměru 90mm a tvrdosti 82A.

Ložiska
Jedny z nejpoužívanějších ložisek Powerslide ABEC 7. Ložiska s výbornou valivostí a dlouhou životností.Velikost 608 standard.

Podvozek
Pevný hliníkový podvozek.

Skelet
Konstrukce boty Rio kombinuje pohodlí a spolehlivé zajištění nohy. S ohledem na určení brusle je kladem důraz především na pohodlí, proto je vnitřek brusle velmi dobře a příjemně polstrován výstelkou Micro Velvet. Vnitřní část boty je vyrobena z hydrofobního antibakteriálního materiálu s kvalitním odvodem vlhkosti, ke kterému přispívá i kvalitní systém odvětrávání.

Zapínání
Základní utažení pomocí klasických tkaniček je jednoduché a osvědčené. Dále se noha zajistí dlouhým suchým zipem a dotáhne pevnou přezkou s pojistkou proti nechtěnému rozepnutí. Na patě boty najdete textilní očko pro pohodlné nazouvání brusle a minimalizaci poškození při této činnosti.