facebook

Sisalový terč Winmau Blade 5 Dual Core

Terč se vyznačuje vysokou odolností a patří mezi nejkvalitnější sisalové terče na trhu.

Dostupnost
3-5 dní
Cena s DPH
2 349,- Kč

Zboží nestihneme doručit do Vánoc 2018.
Objednejte podobné zboží, které máme skladem a Vánoce ještě stihneme.

Počet kusů:
Kód zboží:
DB022
Výrobce:
Winmau
Kategorie:

Sisalový terč Winmau Blade 5 Dual Core

Sisalový terč Blade 5 Dual Core je absolutní novinkou firmy Winmau. Technologie tohoto terče je propracovanější a dokonalejší. Terč se vyznačuje vysokou odolností a patří mezi nejkvalitnější sisalové terče na trhu.

Plocha pro dopad šipky se zvýšila o 14% díky zúžení drátů. Dráty jsou uzpůsobeny tak, aby šipka lépe klouzala do pole, mají úhel 60°.

Rozdíl mezi terči Blade a Blade Dual Core je na první pohled v hladké pohledové ploše, která neobsahuje charakteristické rýhy, neboli mapy. Konstrukčně terč obsahuje více vrstev, vnější která je měkčí a tím lépe zachytí šipku, která se zabodne do terče a nevypadne.

Sisalový terč Blade 5 Dual Core má Rota Lock System, což je systém tří ozubených koleček na zadní straně terče, díky kterým uchytíte terč pevně a bez protáčení na jakoukoliv zeď.

Sisalový terč je vyroben ze štětin rostliny agave sisalana, rostliny rostoucí v Mexiku a Africe, používané k výrobě lan a provazů. Dlouhá tenká vlákna této rostliny se stočí do tzv. koláčů (biscuits), pokládají se do oválné formy a slisují se. Potom se brousí a barví. Tyto terče jsou kvalitní a především trvanlivé. Ovšem NESMÍ přijít do styku s vodou!!! Tento terč je vyroben v Keni.

Součástí balení je terč, ocelový závěs a aretační šrouby

Šipky nejsou součástí balení.