facebook

Skládací koloběžka KOSTKA RUBIK 4 Mystic Grey

Pořiďte si na cesty a každodenní pohyb městem moderní a elegantní, skládací koloběžku RUBIK!

Dostupnost
Skladem 1 Ks
Cena s DPH
10 989,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
RUBIK 4
Výrobce:
Kostka
Kategorie:

Skládací koloběžka KOSTKA RUBIK 4 Mystic Grey

Pořiďte si na cesty a každodenní pohyb městem moderní a elegantní, skládací koloběžku RUBIK! Důvodem k pořízení skládací koloběžky není jen časté cestování veřejnou dopravou. Mnohdy to je jen obyčejná potřeba vyřešit problematickou skladnost všeho, co doma běžně máme. S tímto problémem se potýkají převážně obyvatelé velkých moderních metropolí.
Složení trvá půl minuty.
Ve složeném stavu nezabere více než 90 x 60 x 25 cm (v případě použití systému BRAKE OFF), a je proto vhodná i k přepravě hromadnou dopravou. KOSTKA RUBIK 4 je mezi skládacími koloběžkami opravdovým unikátem. Se svojí váhou 8,2 kg patří mezi nejlehčí skládačky na trhu. Nízká váha, snadná a rychlá skladnost činí z RUBIKA nepřekonatelného městského pomocníka pro každý den.

V přeplněném městském provoze se RUBIK chová až nečekaně sebevědomě. Ale ani v klasických jízdních vlastnostech RUBIK rozhodně nezaostává a snadno překvapí i koloběžky určené pro turistiku a sport. Pohodlí, vysoká kvalita dílenského zpracování a dokonalý design jsou pro koloběžky KOSTKA obvyklé a RUBIK není v tomto ohledu žádnou výjimkou.

Rozhodující jízdní vlastnosti nejsou dány jen použitými komponenty, ale celkovou koncepcí. Prim udává rám a jeho technologické zpracování. Koloběžka KOSTKA RUBIK 4 je postavena na geometrii rámu STREET, a to pro jeho výborné jízdní vlastnosti vhodné v městském provoze - zkrácení rozvoru při současně zachovaném prostoru pro odraz jezdce. Úzká stavba, zapuštěné rychloupínací šrouby a minimální off-set přední vidlice zajišťují maximální ovladatelnost a živost. Proto je RUBIK na cestování opravdu věrným pomocníkem. Pro případ střetu spodní části koloběžky s obrubníkem či jinou terénní nerovností je nášlap zpevněn speciální výztuhou. Pro pasivní bezpečnost je rám opatřen reflexními nálepkami a pro jeho barevnou stálost je chráněn dvouvrstvým UV lakem. Pro zamezení vzniku koroze uvnitř rámu jsou jeho vnitřní stěny ošetřeny lakem.

Parametry:
- výška: 950 mm
- váha 8,2 kg
- nosnost 150 kg
- velikost předního kola: 16"
- velikost zadního kola: 16"
- světlost nášlapu: 45 mm
- délka nášlapu: 350 mm
- celková doba složení je do půl minuty
- ve složeném stavu - 107 x 60 x 25 cm
- ve složeném stavu včetně vyjmutého zadního kola - 90 x 60 x 25 cm
- 4 systémy tvořící komplexní řešení skládací koloběžky KOSTKA RUBIK 4: (DRIVE LOCK, FOLD, SPIN, BRAKE OFF)
- barva: Mystic Grey (šedá)

Vybavení:
- brzdy: Shimano Alivio
- náboje: KOSTKA 65 MM
- obutí: Schwalbe Marathon Racer
- ráfky: Dvoukomorové
- představec: KOSTKA