facebook

Samonafukovací karimatka YATE Trekker Long 3,8cm

Prodloužená verze oblíbeného modelu Trekker Long, která si získala mnoho příznivců.

Dostupnost
4-5 dní
Cena s DPH
1 990,- Kč

Počet kusů:
Kód zboží:
SC00020
Výrobce:
Yate
Kategorie:

Samonafukovací karimatka YATE Trekker Long 3,8cm

Prodloužená verze oblíbeného modelu Trekker Long, která si získala mnoho příznivců jak mezi uživateli s delší postavou, tak i mezi těmi, kteří upřednostňují vyšší pohodlí. Vyniká vysokou kvalitou materiálu a zpracováním nyní už i s ventilem REVERSE! Svršek je polyester 75D YATE Microbrushed, který je odolný proti poškození a zabraňuje klouzání spacáku.
Samonafukovací karimatka má odlehčené jádro s Warm Zone zajišťuje, že pod zády je více pěny pro zajištění dostatečné izolace. Při balení lze přehnout na polovinu, takže vznikne balíček 15x34 cm, který se pohodlně vejde do batohu.
Součástí výrobku je přepravní obal, stahovací pásek a sada na opravu. Tento výrobek je dodáván s přepravním obalem a sadou na opravy. Kapsička na sadu na opravy je uvnitř obalu, aby nedošlo k poškození nebo ztrátě. 

Technický popis:
- povrch: Micro Brushed
- typ: samonafukovací
- barva: modrá / šedá
- hmotnost: 1120 g hmotnost může kolísat ±10%.
- rozměr: 198 x 60 x 3,8 cm
- rozměr po sbalení: 15 x 34 cm
- překládání na ½ : ano
- tepelný odpor: 3.9

ZÁRUKA KVALITY
Moderní výrobky jsou obvykle nejen hezké na pohled, ale skrývají v sobě mnoho technických vymožeností a detailů, které nejsou vidět, avšak výrazně zvyšují kvalitu výrobku a činí ho výjimečným. U samonafukovacích karimatek jsou nejdůležitější 3 faktory: 1) nízká hmotnost, 2) malý objem ve sbaleném stavu a 3) dlouhá životnost.Nízkou hmotnost dosahujeme výběrem nejkvalitnějších materiálů jak pro povrch tak pro jádro. Materiál musí být lehký, ale zároveň pevný a odolný. Snížení hmotnosti dosahujeme také odlehčením vnitřní pěny. To ale nesmí být na úkor pohodlí a schopnosti dobře izolovat. Výběr materiálu a odlehčení má podstatný vliv na velikost sbaleného výrobku.Všechny naše výrobky mají zdvojenou vrstvu izolace proti unikání vzduchu, která je laminována na svrchní tkaninu. To zajišťuje vysokou ochranu a dlouhou životnost výrobku. Každá karimatka je po vyrobení 24 hodin testována, čímž odpadá riziko dodání vadného výrobku z produkce.

TEPELNÝ ODPOR
Veličina, která se stále častěji u karimatek udává. Tepelný odpor - R je fyzikální veličina, která vyjadřuje tepelně-izolační vlastnosti materiálu. Je přímo závislá na tloušťce materiálu a ?. Při dosahování co nejvyšší hodnoty R je cílem, aby tloušťka materiálu byla co největší a hodnota ? jednotlivých materiálů co nejnižší. Tepelný odpor R vyjadřuje odpor 1m2 materiálu proti prostupu tepelné energie při rozdílu teplot 1 K. Součinitel tepelné vodivosti ? vyjadřuje vlastnost  materiálu vést teplo. Je to hodnota energie ve W, která projde materiálem tloušťky 1 m při rozdílu teplot 1 K mezi povrchy materiálu. Vysvětlivky: R = d / ? (m2.K.W-1); d – tloušťka materiálu (m); ? – Součinitel tepelné vodivosti materiálu (W.m-1.K-1) 

NEKLOUZAVÝ POVRCH „YATE MICRO BRUSHED“
V přírodě se často stane, že místo na spaní není ideálně rovné a tak ani pohodlná karimatka nemusí zcela plnit svůj účel, když z ní člověk se spacákem sklouzne. Z tohoto důvodu jsme vyvinuli speciální povrch s úpravou „MICRO BRUSHED“ který zvyšuje tření a zabraňuje tak klouzání spacího pytle.
Video: